Arkiv för 2020

Postat av Morten Postrup den 20 februari 2020 Inga kommentarer

Konferensåret 2020

Mars 20202–3 Digiday Publishing Summit Europe, Dubrovnik https://digiday.com/event/publishing-summit-europe-march-2020-dpsemarch2020/13–22 SXSW, Austin, Texas, US https://www.sxsw.com/ 14–16 EDHC-Salon, München, https://edch-the-idea-salon-8474.eventcreate.com/17–19 Webbdagarna, Stockholm https://webbdagarna.se/20 FutureFest, London https://futurefest.org/25–25 Digital Innovators Summit, Berlin https://www.innovators-summit.com/ 27 Organisationspressdagen, Stockholm https://sverigestidskrifter.se/event/organisationspressdagen-2020/31–2 april Digital Media Europe https://events.wan-ifra.org/events/digital-media-europe-2020 April23 DCN Content Everywhere, NYC https://events.digitalcontentnext.org/content-everywhere-2020 Juni4 News Rewired, Manchester https://www.newsrewired.com/ 17–19 World News Media Congress, Spain https://events.wan-ifra.org/events/world-news-media-congress-2020 […]